O nás

Sláva přírodnímu mlsání!

100% přírodní a ručně vyráběný pamlsky jsou sušený pouze horkým vzduchem bez chemických konzervantů, barviv, dochucovadel a dalších nezdravých blivajzů. Celý proces výroby je pod stálým státním veterinárním dohledem - od získání suroviny ze schválených českých masokombinátů, přes dopravu až po zpracování v moderních českých sušárnách.

Čumákovo zdraví = starost No.1!

Pravidelný okusování a hryzání sušených pamlsků je skvělý jako zubní hygiena tvýho hafana - čistí a udržuje jeho tesáky i dásně v top stavu a pomáhá bojovat se zubním plakem, který často způsobuje takovej smrad, že by jeden pad - a to fakt nechceš!

Navíc tím taky trénuje svoje žvýkací svaly a udržuje ideální hladinu žaludečních šťáv a střevní mikroflóry - a to prostě chceš! Haf!

Kdyby ti to náhodou ještě nestačilo, tak věř, že plno našich mňamek je bohatých na kolagen, který je nejvyšší nutností pro čumákovy zdravý klouby, šlachy a vazy. O mega náloži vitamínů a minerálů ani nemluvě.

Plasty si u nás neškrtnou...

…protože jsme je vyškrtli. Na přírodě nám totiž záleží! Všechny boxy balíme ekologicky! Pryč s fuj jednorázovými igelitovými zipovými sáčky a krabicemi zalepenými fuj izolepou a obalenými fuj strečovou fólií. To prostě není náš styl!

U nás hraje hlavní roli papír a jsme na to náležitě hrdý!

Vřelé doporučení

Nejlíp uděláš, když pamlsky šoupneš do nějakýho krásnýho, neprodyšně uzavíratelnýho boxu a uchováš v suchu a při pokojový teplotě.